KONST / Litografier / Litografi 4014337
nr 401 4337
Litografi
Peter Dahl, onumrerad från mapp, 42x29
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 mars 2006
300 kr
550 kr
Peter Dahl (f. 1934)